Chybová zpráva

User warning: The following module is missing from the file system: contact. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/html/advokati-folberova.cz/public_html/www/includes/bootstrap.inc).

Advokátní kancelář Mgr. Michaela Folberová

Vítejte na stránkách naší advokátní kanceláře. Advokátní kancelář poskytuje právní služby fyzickým osobám a podnikatelům při jejich podnikatelské činnosti, zejména při sepisování smluv, právních konzultacích, právních rozborech, jednání s protistranou nebo s obchodními partnery, při zastupování před soudy, rozhodčími orgány a správními úřady.

Naše advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby ze všech oblastí práva České republiky, Evropské Unie a v rámci mezinárodního styku. Generální praxe dává naší advokátní kanceláři prostor k posouzení právního problému klienta ze všech možných hledisek (např. i po konzultaci právního problému s daňovými poradci či znalci) a následně naše advokátní kancelář stanoví optimální řešení dané situace.

Naše advokátní kancelář spolupracuje s daňovými poradci, auditory, účetními, znalci, tlumočníky, exekutory a notáři. V případě složitých a nejednoznačných případů rovněž i s dalšími právníky, advokáty a advokátními kancelářemi.

Cílem naší advokátní kanceláře při poskytování právních služeb je především spokojený klient. Ve spolupráci s klientem je naše advokátní kancelář maximálně flexibilní a vychází vstříc jeho požadavkům a potřebám v rámci právních předpisů. Individuální přístup naší advokátní kanceláře a diskrétnost jsou zaručeny každému klientovi.

Na těchto stránkách naleznete bližší informace k poskytovaným právním službám. Pokud by však některá Vaše otázka zůstala nezodpovězena, neváhejte se na advokátní kancelář kdykoliv obrátit. Naše advokátní kancelář se bude těšit na osobní setkání s Vámi a na naší budoucí spolupráci. Věříme, že Vám s právním problémem pomůžeme k Vaší plné spokojenosti.